top of page

Power Sports R

Motorsikletler için Susuz Radyatör Sıvısı

Power Cool 180° bir çok profesyonel yarış takımının ve yarış motorsikleti uzmanının tercihidir.

Uygulama

Temel olarak alüminyum, çelik ve bakır bileşenlerinden imal edilmiş motorlar için üretilmiştir.

 

Tipik Özellikler

Fiziksel Durum: Düşük Viskoziteli Sentetik Sıvı Kaynama Noktası: 180°C üstü | Donma Noktası: -40°C altı Renk: Kırmızı  Koku: Neredeyse kokusuz

 

Kullanım Ömrü ve Dayanıklılık

EVANS Susuz Radyatör Sıvıları’nın değişime gerek duymadan 20 yıldan fazla ve 1,6 milyon kilometre dayandığı kanıtlanmıştır.

 

ASTM & ISO Standartları

EVANS'ın işbirliği içinde olduğu D15.22 ASTM komitesi, susuz radyatör sıvıları için belirli bir standartlar bütünü belirlemiştir. Tüm EVANS susuz radyatör sıvıları ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

radyatör sıvısı, susuz radyatör sıvısı

  Ürün

Broşürü

Su Yok

Power Sports R su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu sorunları ortadan kaldırarak, güvenliği arttırır ve motorun ömrünü uzatır.

 

Koruma

Power Sports R su bazlı radyatör sıvılarıyla karşılaştırıldığında %75 daha düşük kavitasyon, oksidasyon ve korozyona sebep olur.

Please reload

-40° / +180°

Power Sports R 180C derecenin üzerinde kaynama noktasına sahiptir, su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu aşırı ısınma ve kaynamayı önler

 

Uzun Ömürlü

Power Sports R değiştirmeye gerek kalmadan 20 yıldan uzun süre dayanır

Please reload

Basınç Yok

Power Sports R su bazlı radyatör sıvılarına göre %75 daha az basınç oluşturarak hortumlar ve contalar üzerindeki basıncı azaltır.

 

Zararsız

Power Sports R EPA laboratuvarları tarafından test edilmiş olup zararsız olduğu onaylanmıştır, biyolojik olarak ayrışır.

Please reload

bottom of page