top of page

Power Cool 180°

Performans Araçları için Susuz Radyatör Sıvısı

Power Cool 180° bir çok profesyonel yarış takımının ve özel performans araçlarının tercihidir.

Uygulama

Temel olarak alüminyum, çelik ve bakır bileşenlerinden imal edilmiş motorlar için üretilmiştir.

 

Tipik Özellikler

Fiziksel Durum: Düşük Viskoziteli Sentetik Sıvı Kaynama Noktası: 180°C üstü | Donma Noktası: -40°C altı Renk: Kırmızı  | Koku: Neredeyse kokusuz

 

Kullanım Ömrü ve Dayanıklılık

EVANS Susuz Radyatör Sıvıları’nın değişime gerek duymadan 20 yıldan fazla ve 1,6 milyon kilometre dayandığı kanıtlanmıştır.

 

ASTM & ISO Standartları

EVANS’ın işbirliği içinde olduğu D15.22 ASTM komitesi, susuz radyatör sıvıları için belirli bir standartlar bütünü belirlemiştir. Tüm EVANS susuz radyatör sıvıları ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

radyatör sıvısı, susuz radyatör sıvısı

  Ürün

Broşürü

Su Yok

Power Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu sorunları ortadan kaldırarak, güvenliği arttırır ve motorun ömrünü uzatır.

 

Koruma

Power Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarıyla karşılaştırıldığında %75 daha düşük kavitasyon, oksidasyon ve korozyona sebep olur.

Please reload

-40° / +180°

Power Cool 180​  180°C derecenin üzerinde kaynama noktasına sahiptir, su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu aşırı ısınma ve kaynamayı önler

 

Uzun Ömürlü

Power Cool 180° değiştirmeye gerek kalmadan 20 yıldan uzun süre dayanır

Please reload

Basınç Yok

Power Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarına göre %75 daha az basınç oluşturarak hortumlar ve contalar üzerindeki basıncı azaltır.

 

Zararsız

Power Cool 180°  EPA laboratuvarları tarafından test edilmiş olup zararsız olduğu onaylanmıştır, biyolojik olarak ayrışır.

Please reload

bottom of page