top of page

Marine Cool HD

 

Marine Dizel Motorlar için Susuz Radyatör Sıvısı

 

Uygulama

Temel olarak karbon çelik dökme demir, alüminyum ve bakır bileşenlerinden imal edilmiş motorlar için üretilmişitir.

 

Tipik Özellikler

Fiziksel Durum: Düşük Viskoziteli Sentetik Sıvı Kaynama Noktası: 180° üstü | Donma Noktası: -40° altı Renk: Mavi / Kahve | Koku: Neredeyse kokusuz

 

Kullanım Ömrü ve Dayanıklılık

EVANS Susuz Radyatör Sıvıları’nın değişime gerek duymadan 20 yıldan fazla ve 1,6 milyon kilometre dayandığı kanıtlanmıştır.

 

ASTM & ISO Standartları

EVANS’ın işbirliği içinde olduğu D15.22 ASTM komitesi, susuz radyatör sıvıları için belirli bir standartlar bütünü belirlemiştir. Tüm EVANS susuz radyatör sıvıları ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

radyatör sıvısı, susuz radyatör sıvısı

  Ürün

Broşürü

Su Yok

Marine Cool HD su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu sorunları ortadan kaldırarak, güvenliği arttırır ve motorun ömrünü uzatır.

 

Koruma

Marine Cool HD su bazlı radyatör sıvılarıyla karşılaştırıldığında %75 daha düşük kavitasyon, oksidasyon ve korozyona sebep olur.

Please reload

-40° / +180°

Marine Cool HD 180 derecenin üzerinde kaynama noktasına sahiptir, su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu aşırı ısınma ve kaynamayı önler

 

Uzun Ömürlü

Marine Cool HD değiştirmeye gerek kalmadan 20 yıldan uzun süre dayanır

Please reload

Basınç Yok

Marine Cool HD su bazlı radyatör sıvılarına göre %75 daha az basınç oluşturarak hortumlar ve contalar üzerindeki basıncı azaltır.

 

Zararsız

Marine Cool HD  EPA laboratuvarları tarafından test edilmiş olup zararsız olduğu onaylanmıştır, biyolojik olarak ayrışır.

Please reload

bottom of page