top of page

EVANS dönüşüm videosu

Çapa 1

EVANS Nedir?

EVANS, radyatör sıvısıdır. Bir kere konulur ömür boyu kullanılır. İçinde su yoktur. Su 100°C’de kaynarken, EVANS 180°C’nin üzerindeki sıcaklıklara kadar kaynamaz, -40 dereceye kadar donmaz. Bu sayede kaynama, aşırı basınç ve su pompasında arıza oluşmaz, muhteviyatında su olmadığı için paslanma, kireçlenme, aşınma, tortu/çamurlaşma ve tıkanma da olmaz. Su gibi buharlaşmadığı için eksiltme sorunu yaşamazsınız bu yüzden ömürlüktür. EVANS kullanarak, yakıt tasarrufu sağlarken daha düşük karbon salınımı ile çevreyi korumaya da katkı verirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?

EVANS benim aracıma uygun mu?

EVANS, her türlü su soğutmalı araç (otomobil, otobüs, kamyon, motosiklet, iş makinesi, jeneratör, traktör) ile yakıt farkı gözetmeksizin ( benzin, mazot,

lpg) kullanılabilir. Daha fazla bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

EVANS nasıl kullanılır? Kaç litre almam gerekir?

Radyatör sistemindeki tüm su-antifriz karışımı boşaltılıp, basınç testine tabi tutulduktan sonra Prep Fluid (bkz: Prep Fluid) ile ön hazırlık yapılır ve prep fluid de boşaltıldıktan sonra başka hiçbir sıvı ile karıştırılmadan radyatör ve kalorifer sisteminizin toplam kapasitesi kadar uygun EVANS sıvısı  tek başına kullanılır. Daha fazla bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

EVANS'ın Fiyatları

Power Cool 180°

     2l - 27.00£

     5l - 58.50£ 

Power Sports R

    2l - 27.00£

    5l - 58.50£ 

Classic Cool 180°

      2l - 27.00£

      5l - 58.50£ 

Prep Fluid

      2l - 13.50£

      5l - 33.00£ 

(İngiliz Sterlini - GBP)

*£

 Parkur Motorlu Araçlar, fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Tebrikler! Mesajınız alındı.

bottom of page