top of page

Aero Cool 180°

Uçaklar için Susuz Radyatör Sıvısı

Aero Cool 180° Rotax ve EMT GbmH gibi üreticilerin tercihi ettiği radyatör sıvısıdır.

Uygulama

Temel olarak karbon çelik dökme demir, alüminyum ve bakır bileşenlerinden imal edilmiş motorlar için üretilmişitir.

 

Tipik Özellikler

Fiziksel Durum: Düşük Viskoziteli Sentetik Sıvı Kaynama Noktası: 180° üstü | Donma Noktası: -40° altı Renk: Sarı | Koku: Neredeyse kokusuz

 

Kullanım Ömrü ve Dayanıklılık

EVANS Susuz Radyatör Sıvıların değişime gerek duymadan 20 yıldan fazla ve 1,6 milyon kilometre dayandığı kanıtlanmıştır.

 

ASTM & ISO Standartları

EVANS’ın işbirliği içinde olduğu D15.22 ASTM komitesi, susuz radyatör sıvıları için belirli bir standartlar bütünü belirlemiştir. Tüm EVANS susuz radyatör sıvıları ISO standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Su Yok

Aero Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu sorunları ortadan kaldırarak, güvenliği arttırır ve motorun ömrünü uzatır.

 

Koruma

Aero Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarıyla karşılaştırıldığında %75 daha düşük kavitasyon, oksidasyon ve korozyona sebep olur.

Please reload

-40° / +180°

Aero Cool 180°​ 180C derecenin üzerinde kaynama noktasına sahiptir, su bazlı radyatör sıvılarının neden olduğu aşırı ısınma ve kaynamayı önler

 

Uzun Ömürlü

Aero Cool 180° değiştirmeye gerek kalmadan 20 yıldan uzun süre kullanılır.

Please reload

radyatör sıvısı, susuz radyatör sıvısı

  Ürün

Broşürü

Basınç Yok

Aero Cool 180° su bazlı radyatör sıvılarına göre %75 daha az basınç oluşturarak hortumlar ve contalar üzerindeki basıncı azaltır.

 

Zararsız

Aero Cool 180°  EPA laboratuvarları tarafından test edilmiş olup zararsız olduğu onaylanmıştır, biyolojik olarak ayrışır.

Please reload

bottom of page